71706SCS.pdf
| RoHS | RoHS |
| Rate | 23.0 lbs/in |
| End Style | Closed & Ground |
| Free Length | 2.000" (50.80mm) |
| Part Status | Active |
| Wire Diameter | 0.067" (1.70mm) |
| Diameter - Inside | 0.406" (10.31mm) |
| Diameter - Outside | 0.540" (13.72mm) |
(2) 我们在71706SCS交付后90天内获悉上述缺陷
我们保证100%的客户满意度。