V15T16-CZ200A05
首页 > 产品展示 > 开关 > 快速动作,限位开关
V15T16-CZ200A05
V15T16-CZ200A05
型号
V15T16-CZ200A05
描述
BASIC SWITCH V BASICS V15
数据表
V15T16-CZ200A05.pdf
交付服务
V15T16-CZ200A05
内容 *
    V15T16-CZ200A05 规格
    Features-
    Pretravel-
    Overtravel-
    Part StatusActive
    Actuator TypeLever, Roller
    Mounting TypeChassis Mount
    Release Force-
    Operating Force-
    Switch FunctionOn-Mom
    Termination StyleQuick Connect - 0.250" (6.3mm)
    Ingress Protection-
    Differential Travel-
    Voltage Rating - AC125 V
    Voltage Rating - DC-
    Current Rating (Amps)16A (AC)
    Operating Temperature-25°C ~ 125°C