EE2-4.5NUH-L.pdf
| Series | EE2 |
|---|---|
| RoHS | RoHS |
| Features | - |
| Coil Type | Non Latching |
| Relay Type | General Purpose |
| Part Status | Active |
| Seal Rating | - |
| Coil Current | 31.1 mA |
| Coil Voltage | 4.5VDC |
| Contact Form | DPDT (2 Form C) |
| Operate Time | 2 ms |
| Release Time | 1 ms |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Coil Insulation | - |
| Contact Material | Silver Alloy, Gold Alloy |
| Switching Voltage | 250VAC, 220VDC - Max |
| Termination Style | Gull Wing |
| Must Operate Voltage | 3.38 VDC |
| Must Release Voltage | 0.45 VDC |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Contact Rating (Current) | 2 A |
电汇、PayPal、支付宝、微信、信用卡、西联汇款、速汇金和托管都可以接受
温馨提示:某些付款形式的订单可能需要手续费
(2) 我们在EE2-4.5NUH-L交付后90天内获悉上述缺陷
(3) 零件号未使用,仅在原始未包装包装中
退回产品的两个过程:
(1) 90天内通知我们
(2) 获取请求退货授权
如果您需要任何售后服务,请随时与我们联系
| 数据表 | 图片 | 型号 | 品牌 | 库存 | 描述 | 查看 |
|---|---|---|---|---|---|---|
S8-2405 | Cynergy 3 | 5000 | RELAY REED SPST 1A 24V | 查看 |