YC358LJK-0747KL
首页 > 产品展示 > 电阻器 > 电阻网络,阵列
YC358LJK-0747KL
YC358LJK-0747KL
型号
YC358LJK-0747KL
描述
RES ARRAY 8 RES 47K OHM 2512
数据表
YC358LJK-0747KL.pdf
交付服务
YC358LJK-0747KL
内容 *
    YC358LJK-0747KL 规格
    Circuit TypeBussed
    Resistance (Ohms)47k
    Tolerance±5%
    Number of Pins10
    Power Per Element62.5mW
    Temperature Coefficient±200ppm/°C
    Operating Temperature-55°C ~ 155°C
    Supplier Device Package-
    Size / Dimension0.252" L x 0.126" W (6.40mm x 3.20mm)
    Height - Seated (Max)0.028" (0.70mm)