YC358LJK-073K3L
首页 > 产品展示 > 电阻器 > 电阻网络,阵列
YC358LJK-073K3L
YC358LJK-073K3L
型号
YC358LJK-073K3L
描述
RES ARRAY 8 RES 3.3K OHM 2512
数据表
YC358LJK-073K3L.pdf
交付服务
YC358LJK-073K3L
内容 *
    YC358LJK-073K3L 规格
    Circuit TypeBussed
    Resistance (Ohms)3.3k
    Tolerance±5%
    Number of Pins10
    Power Per Element62.5mW
    Temperature Coefficient±200ppm/°C
    Operating Temperature-55°C ~ 155°C
    Supplier Device Package-
    Size / Dimension0.252" L x 0.126" W (6.40mm x 3.20mm)
    Height - Seated (Max)0.028" (0.70mm)