YC324-FK-07124RL
首页 > 产品展示 > 电阻器 > 电阻网络,阵列
YC324-FK-07124RL
YC324-FK-07124RL
型号
YC324-FK-07124RL
描述
RES ARRAY 4 RES 124 OHM 2012
数据表
YC324-FK-07124RL.pdf
交付服务
YC324-FK-07124RL
内容 *
    YC324-FK-07124RL 规格
    Circuit TypeIsolated
    Resistance (Ohms)124
    Tolerance±1%
    Number of Pins8
    Power Per Element125mW
    Temperature Coefficient±200ppm/°C
    Operating Temperature-55°C ~ 155°C
    Supplier Device Package-
    Size / Dimension0.200" L x 0.126" W (5.08mm x 3.20mm)
    Height - Seated (Max)0.028" (0.70mm)