YC248-FR-07113RL
首页 > 产品展示 > 电阻器 > 电阻网络,阵列
YC248-FR-07113RL
YC248-FR-07113RL
型号
YC248-FR-07113RL
描述
RES ARRAY 8 RES 113 OHM 1606
数据表
YC248-FR-07113RL.pdf
交付服务
YC248-FR-07113RL
内容 *
    YC248-FR-07113RL 规格
    Circuit TypeIsolated
    Resistance (Ohms)113
    Tolerance±1%
    Number of Pins16
    Power Per Element62.5mW
    Temperature Coefficient±200ppm/°C
    Operating Temperature-55°C ~ 155°C
    Supplier Device Package-
    Size / Dimension0.157" L x 0.063" W (4.00mm x 1.60mm)
    Height - Seated (Max)0.022" (0.55mm)