SG732ETTD221M
首页 > 产品展示 > 电阻器 > 电阻网络,阵列
SG732ETTD221M
SG732ETTD221M
型号
SG732ETTD221M
描述
RES 220 OHM 20% 1/2W 1210
数据表
SG732ETTD221M.pdf
交付服务
SG732ETTD221M
内容 *
    SG732ETTD221M 规格
    SeriesSG73
    Part StatusActive
    Resistance220 Ohms
    Tolerance±20%
    Power (Watts)0.5W, 1/2W
    CompositionThick Film
    FeaturesAutomotive AEC-Q200, Moisture Resistant, Pulse Withstanding
    Temperature Coefficient±200ppm/°C
    Operating Temperature-55°C ~ 155°C
    Supplier Device Package1210
    Size / Dimension0.126" L x 0.102" W (3.20mm x 2.60mm)
    Height - Seated (Max)0.028" (0.70mm)