RF062PJ200CS
首页 > 产品展示 > 电阻器 > 电阻网络,阵列
RF062PJ200CS
RF062PJ200CS
型号
RF062PJ200CS
品牌
描述
RESISTOR ARRAY FLAT TERMINAL 0
数据表
RF062PJ200CS.pdf
分类
电阻网络,阵列
交付服务
RF062PJ200CS
内容 *
    RF062PJ200CS 规格
    SeriesRF
    Part StatusActive
    Circuit TypeIsolated
    Resistance (Ohms)20
    Tolerance±5%
    Number of Resistors2
    Resistor Matching Ratio-
    Number of Pins4
    Power Per Element31.25mW
    Temperature Coefficient±200ppm/°C
    Operating Temperature-55°C ~ 125°C
    Applications-
    Mounting TypeSurface Mount
    Supplier Device Package-
    Size / Dimension0.031" L x 0.024" W (0.80mm x 0.60mm)
    Height - Seated (Max)0.013" (0.33mm)