OSOPTB1002AT0
首页 > 产品展示 > 电阻器 > 电阻网络,阵列
OSOPTB1002AT0
OSOPTB1002AT0
型号
OSOPTB1002AT0
品牌
Vishay Dale
描述
RES ARRAY 8RES 10K OHM 16SSOP
数据表
OSOPTB1002AT0.pdf
分类
电阻网络,阵列
交付服务
OSOPTB1002AT0
内容 *
    OSOPTB1002AT0 规格
    SeriesOSOP
    Part StatusActive
    Circuit TypeIsolated
    Resistance (Ohms)10k
    Tolerance±0.1%
    Number of Resistors8
    Resistor Matching Ratio±0.05%
    Number of Pins16
    Power Per Element100mW
    Temperature Coefficient±25ppm/°C
    Operating Temperature-55°C ~ 125°C
    Applications-
    Mounting TypeSurface Mount
    Supplier Device Package-
    Size / Dimension0.193" L x 0.154" W (4.90mm x 3.91mm)
    Height - Seated (Max)0.068" (1.73mm)