MDP1403510RGE04
首页 > 产品展示 > 电阻器 > 电阻网络,阵列
MDP1403510RGE04
MDP1403510RGE04
型号
MDP1403510RGE04
品牌
Vishay Dale
描述
RES ARRAY 7 RES 510 OHM 14DIP
数据表
MDP1403510RGE04.pdf
分类
电阻网络,阵列
交付服务
MDP1403510RGE04
内容 *
    MDP1403510RGE04 规格
    SeriesMDP
    Part StatusActive
    Circuit TypeIsolated
    Resistance (Ohms)510
    Tolerance±2%
    Number of Resistors7
    Resistor Matching Ratio-
    Number of Pins14
    Power Per Element250mW
    Temperature Coefficient±100ppm/°C
    Operating Temperature-55°C ~ 125°C
    Applications-
    Mounting TypeThrough Hole
    Supplier Device Package14-DIP
    Size / Dimension0.750" L x 0.250" W (19.05mm x 6.35mm)
    Height - Seated (Max)0.155" (3.94mm)