M8340109K1002GCD03
首页 > 产品展示 > 电阻器 > 电阻网络,阵列
M8340109K1002GCD03
M8340109K1002GCD03
型号
M8340109K1002GCD03
品牌
Vishay Dale
描述
RES ARRAY 9 RES 10K OHM 10SIP
数据表
M8340109K1002GCD03.pdf
分类
电阻网络,阵列
交付服务
M8340109K1002GCD03
内容 *
    M8340109K1002GCD03 规格
    SeriesMilitary, MIL-PRF-83401/09, RZ090
    Part StatusActive
    Circuit TypeBussed
    Resistance (Ohms)10k
    Tolerance±2%
    Number of Resistors9
    Resistor Matching Ratio-
    Number of Pins10
    Power Per Element120mW
    Temperature Coefficient±100ppm/°C
    Operating Temperature-55°C ~ 125°C
    ApplicationsMilitary
    Mounting TypeThrough Hole
    Supplier Device Package10-SIP
    Size / Dimension0.983" L x 0.098" W (24.97mm x 2.49mm)
    Height - Seated (Max)0.195" (4.95mm)