EXB-V8V564JV
首页 > 产品展示 > 电阻器 > 电阻网络,阵列
EXB-V8V564JV
EXB-V8V564JV
型号
EXB-V8V564JV
描述
RES ARRAY 4 RES 560K OHM 1206
数据表
EXB-V8V564JV.pdf
交付服务
EXB-V8V564JV
内容 *
    EXB-V8V564JV 规格
    Circuit TypeIsolated
    Resistance (Ohms)560k
    Tolerance±5%
    Number of Pins8
    Power Per Element62.5mW
    Temperature Coefficient±200ppm/°C
    Operating Temperature-55°C ~ 125°C
    Supplier Device Package1206
    Size / Dimension0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
    Height - Seated (Max)0.028" (0.70mm)