EXB-V4V153JV
首页 > 产品展示 > 电阻器 > 电阻网络,阵列
EXB-V4V153JV
EXB-V4V153JV
型号
EXB-V4V153JV
描述
RES ARRAY 2 RES 15K OHM 0606
数据表
EXB-V4V153JV.pdf
交付服务
EXB-V4V153JV
内容 *
    EXB-V4V153JV 规格
    Circuit TypeIsolated
    Resistance (Ohms)15k
    Tolerance±5%
    Number of Pins4
    Power Per Element62.5mW
    Temperature Coefficient±200ppm/°C
    Operating Temperature-55°C ~ 125°C
    Supplier Device Package606
    Size / Dimension0.063" L x 0.063" W (1.60mm x 1.60mm)
    Height - Seated (Max)0.028" (0.70mm)