EXB-S8V102J
首页 > 产品展示 > 电阻器 > 电阻网络,阵列
EXB-S8V102J
EXB-S8V102J
型号
EXB-S8V102J
描述
RES ARRAY 1K OHM 4 RES 2009
数据表
EXB-S8V102J.pdf
交付服务
EXB-S8V102J
内容 *
    EXB-S8V102J 规格
    SeriesEXB
    Part StatusActive
    Circuit TypeIsolated
    Resistance (Ohms)1k
    Tolerance±5%
    Number of Resistors4
    Resistor Matching Ratio-
    Number of Pins8
    Power Per Element100mW
    Temperature Coefficient±200ppm/°C
    Operating Temperature-55°C ~ 125°C
    Applications-
    Mounting TypeSurface Mount
    Supplier Device Package2009
    Size / Dimension0.200" L x 0.087" W (5.08mm x 2.20mm)
    Height - Seated (Max)0.035" (0.90mm)