EXB-E10C391J
首页 > 产品展示 > 电阻器 > 电阻网络,阵列
EXB-E10C391J
EXB-E10C391J
型号
EXB-E10C391J
描述
RES ARRAY 8 RES 390 OHM 1608
数据表
EXB-E10C391J.pdf
交付服务
EXB-E10C391J
内容 *
    EXB-E10C391J 规格
    Circuit TypeBussed
    Resistance (Ohms)390
    Tolerance±5%
    Number of Pins10
    Power Per Element62.5mW
    Temperature Coefficient±200ppm/°C
    Operating Temperature-55°C ~ 125°C
    Supplier Device Package1608
    Size / Dimension0.157" L x 0.083" W (4.00mm x 2.10mm)
    Height - Seated (Max)0.026" (0.65mm)