EXB-D10C820J
首页 > 产品展示 > 电阻器 > 电阻网络,阵列
EXB-D10C820J
EXB-D10C820J
型号
EXB-D10C820J
描述
RES ARRAY 8 RES 82 OHM 1206
数据表
EXB-D10C820J.pdf
交付服务
EXB-D10C820J
内容 *
    EXB-D10C820J 规格
    Circuit TypeBussed
    Resistance (Ohms)82
    Tolerance±5%
    Number of Pins10
    Power Per Element50mW
    Temperature Coefficient±200ppm/°C
    Operating Temperature-55°C ~ 125°C
    Supplier Device Package1206
    Size / Dimension0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
    Height - Seated (Max)0.026" (0.65mm)