EXB-D10C334J
首页 > 产品展示 > 电阻器 > 电阻网络,阵列
EXB-D10C334J
EXB-D10C334J
型号
EXB-D10C334J
描述
RES ARRAY 8 RES 330K OHM 1206
数据表
EXB-D10C334J.pdf
交付服务
EXB-D10C334J
内容 *
    EXB-D10C334J 规格
    SeriesEXB
    Part StatusActive
    Circuit TypeBussed
    Resistance (Ohms)330k
    Tolerance±5%
    Number of Resistors8
    Resistor Matching Ratio-
    Number of Pins10
    Power Per Element50mW
    Temperature Coefficient±200ppm/°C
    Operating Temperature-55°C ~ 125°C
    Applications-
    Mounting TypeSurface Mount
    Supplier Device Package1206
    Size / Dimension0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
    Height - Seated (Max)0.026" (0.65mm)