EXB-34V563JV
首页 > 产品展示 > 电阻器 > 电阻网络,阵列
EXB-34V563JV
EXB-34V563JV
型号
EXB-34V563JV
描述
RES ARRAY 2 RES 56K OHM 0606
数据表
EXB-34V563JV.pdf
交付服务
EXB-34V563JV
内容 *
    EXB-34V563JV 规格
    Circuit TypeIsolated
    Resistance (Ohms)56k
    Tolerance±5%
    Number of Pins4
    Power Per Element62.5mW
    Temperature Coefficient±200ppm/°C
    Operating Temperature-55°C ~ 125°C
    Supplier Device Package606
    Size / Dimension0.063" L x 0.063" W (1.60mm x 1.60mm)
    Height - Seated (Max)0.024" (0.60mm)