EXB-2HV2R2JV
首页 > 产品展示 > 电阻器 > 电阻网络,阵列
EXB-2HV2R2JV
EXB-2HV2R2JV
型号
EXB-2HV2R2JV
描述
RES ARRAY 8 RES 2.2 OHM 1506
数据表
EXB-2HV2R2JV.pdf
交付服务
EXB-2HV2R2JV
内容 *
    EXB-2HV2R2JV 规格
    SeriesEXB
    Part StatusActive
    Circuit TypeIsolated
    Resistance (Ohms)2.2
    Tolerance±5%
    Number of Resistors8
    Resistor Matching Ratio-
    Number of Pins16
    Power Per Element62.5mW
    Temperature Coefficient±200ppm/°C
    Operating Temperature-55°C ~ 125°C
    ApplicationsAutomotive AEC-Q200
    Mounting TypeSurface Mount
    Supplier Device Package1506
    Size / Dimension0.150" L x 0.063" W (3.80mm x 1.60mm)
    Height - Seated (Max)0.022" (0.55mm)