EXB-28V9R1JX
首页 > 产品展示 > 电阻器 > 电阻网络,阵列
EXB-28V9R1JX
EXB-28V9R1JX
型号
EXB-28V9R1JX
描述
RES ARRAY 4 RES 9.1 OHM 0804
数据表
EXB-28V9R1JX.pdf
交付服务
EXB-28V9R1JX
内容 *
    EXB-28V9R1JX 规格
    Circuit TypeIsolated
    Resistance (Ohms)9.1
    Tolerance±5%
    Number of Pins8
    Power Per Element62.5mW
    Temperature Coefficient±200ppm/°C
    Operating Temperature-55°C ~ 125°C
    Supplier Device Package804
    Size / Dimension0.079" L x 0.039" W (2.00mm x 1.00mm)
    Height - Seated (Max)0.018" (0.45mm)