EXB-24V683JX
首页 > 产品展示 > 电阻器 > 电阻网络,阵列
EXB-24V683JX
EXB-24V683JX
型号
EXB-24V683JX
描述
RES ARRAY 2 RES 68K OHM 0404
数据表
EXB-24V683JX.pdf
交付服务
EXB-24V683JX
内容 *
    EXB-24V683JX 规格
    Circuit TypeIsolated
    Resistance (Ohms)68k
    Tolerance±5%
    Number of Pins4
    Power Per Element62.5mW
    Temperature Coefficient±200ppm/°C
    Operating Temperature-55°C ~ 125°C
    Supplier Device Package404
    Size / Dimension0.039" L x 0.039" W (1.00mm x 1.00mm)
    Height - Seated (Max)0.018" (0.45mm)