EXB-24V123JX
首页 > 产品展示 > 电阻器 > 电阻网络,阵列
EXB-24V123JX
EXB-24V123JX
型号
EXB-24V123JX
品牌
Panasonic Electronic Components
描述
RES ARRAY 2 RES 12K OHM 0404
数据表
EXB-24V123JX.pdf
分类
电阻网络,阵列
交付服务
EXB-24V123JX
内容 *
    EXB-24V123JX 规格
    SeriesEXB
    Part StatusActive
    Circuit TypeIsolated
    Resistance (Ohms)12k
    Tolerance±5%
    Number of Resistors2
    Resistor Matching Ratio-
    Number of Pins4
    Power Per Element62.5mW
    Temperature Coefficient±200ppm/°C
    Operating Temperature-55°C ~ 125°C
    ApplicationsAutomotive AEC-Q200
    Mounting TypeSurface Mount
    Supplier Device Package404
    Size / Dimension0.039" L x 0.039" W (1.00mm x 1.00mm)
    Height - Seated (Max)0.018" (0.45mm)