EXB-14V564JX
首页 > 产品展示 > 电阻器 > 电阻网络,阵列
EXB-14V564JX
EXB-14V564JX
型号
EXB-14V564JX
描述
RES ARRAY 2 RES 560K OHM 0302
数据表
EXB-14V564JX.pdf
交付服务
EXB-14V564JX
内容 *
    EXB-14V564JX 规格
    Circuit TypeIsolated
    Resistance (Ohms)560k
    Tolerance±5%
    Number of Pins4
    Power Per Element31mW
    Temperature Coefficient±200ppm/°C
    Operating Temperature-55°C ~ 125°C
    Supplier Device Package302
    Size / Dimension0.031" L x 0.024" W (0.80mm x 0.60mm)
    Height - Seated (Max)0.018" (0.45mm)