CRCW12069K10JNEAHP
首页 > 产品展示 > 电阻器 > 电阻网络,阵列
CRCW12069K10JNEAHP
CRCW12069K10JNEAHP
型号
CRCW12069K10JNEAHP
描述
RES SMD 9.1K OHM 5% 3/4W 1206
数据表
CRCW12069K10JNEAHP.pdf
交付服务
CRCW12069K10JNEAHP
内容 *
    CRCW12069K10JNEAHP 规格
    SeriesCRCW-HP
    Part StatusActive
    Resistance9.1 kOhms
    Tolerance±5%
    Power (Watts)0.75W, 3/4W
    CompositionThick Film
    FeaturesAutomotive AEC-Q200, Pulse Withstanding
    Temperature Coefficient±200ppm/°C
    Operating Temperature-55°C ~ 155°C
    Package / Case1206 (3216 Metric)
    RatingsAEC-Q200
    Supplier Device Package1206
    Size / Dimension0.122" L x 0.063" W (3.10mm x 1.60mm)
    Height - Seated (Max)0.024" (0.60mm)