CRCW12065R11FKEBHP
首页 > 产品展示 > 电阻器 > 电阻网络,阵列
CRCW12065R11FKEBHP
CRCW12065R11FKEBHP
型号
CRCW12065R11FKEBHP
描述
RES SMD 5.11 OHM 1% 3/4W 1206
数据表
CRCW12065R11FKEBHP.pdf
交付服务
CRCW12065R11FKEBHP
内容 *
    CRCW12065R11FKEBHP 规格
    SeriesCRCW-HP
    Part StatusActive
    Resistance5.11 Ohms
    Tolerance±1%
    Power (Watts)0.75W, 3/4W
    CompositionThick Film
    FeaturesAutomotive AEC-Q200, Pulse Withstanding
    Temperature Coefficient±100ppm/°C
    Operating Temperature-55°C ~ 155°C
    Supplier Device Package1206
    Size / Dimension0.122" L x 0.063" W (3.10mm x 1.60mm)
    Height - Seated (Max)0.024" (0.60mm)