AF164-FR-0757R6L
首页 > 产品展示 > 电阻器 > 电阻网络,阵列
AF164-FR-0757R6L
AF164-FR-0757R6L
型号
AF164-FR-0757R6L
描述
RES ARRAY 4 RES 57.6 OHM 1206
数据表
AF164-FR-0757R6L.pdf
交付服务
AF164-FR-0757R6L
内容 *
    AF164-FR-0757R6L 规格
    Circuit TypeIsolated
    Resistance (Ohms)57.6
    Tolerance±1%
    Number of Pins8
    Power Per Element62.5mW
    Temperature Coefficient±250ppm/°C
    Operating Temperature-55°C ~ 155°C
    Supplier Device Package-
    Size / Dimension0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
    Height - Seated (Max)0.028" (0.70mm)