AF122-FR-0764K9L
首页 > 产品展示 > 电阻器 > 电阻网络,阵列
AF122-FR-0764K9L
AF122-FR-0764K9L
型号
AF122-FR-0764K9L
描述
RES ARRAY 2 RES 64.9K OHM 0404
数据表
AF122-FR-0764K9L.pdf
交付服务
AF122-FR-0764K9L
内容 *
    AF122-FR-0764K9L 规格
    Circuit TypeIsolated
    Resistance (Ohms)64.9k
    Tolerance±1%
    Number of Pins4
    Power Per Element62.5mW
    Temperature Coefficient±200ppm/°C
    Operating Temperature-55°C ~ 155°C
    Supplier Device Package404
    Size / Dimension0.039" L x 0.039" W (1.00mm x 1.00mm)
    Height - Seated (Max)0.016" (0.40mm)