AF122-FR-07649RL
首页 > 产品展示 > 电阻器 > 电阻网络,阵列
AF122-FR-07649RL
AF122-FR-07649RL
型号
AF122-FR-07649RL
品牌
Yageo
描述
RES ARRAY 2 RES 649 OHM 0404
数据表
AF122-FR-07649RL.pdf
分类
电阻网络,阵列
交付服务
AF122-FR-07649RL
内容 *
    AF122-FR-07649RL 规格
    SeriesAF122
    Part StatusActive
    Circuit TypeIsolated
    Resistance (Ohms)649
    Tolerance±1%
    Number of Resistors2
    Resistor Matching Ratio-
    Number of Pins4
    Power Per Element62.5mW
    Temperature Coefficient±200ppm/°C
    Operating Temperature-55°C ~ 155°C
    ApplicationsDDRAM, SDRAM
    Mounting TypeSurface Mount
    Supplier Device Package404
    Size / Dimension0.039" L x 0.039" W (1.00mm x 1.00mm)
    Height - Seated (Max)0.016" (0.40mm)