746X101153JP
首页 > 产品展示 > 电阻器 > 电阻网络,阵列
746X101153JP
746X101153JP
型号
746X101153JP
品牌
描述
RES ARRAY 8 RES 15K OHM 1206
数据表
746X101153JP.pdf
分类
电阻网络,阵列
交付服务
746X101153JP
内容 *
    746X101153JP 规格
    Series746
    Part StatusActive
    Circuit TypeBussed
    Resistance (Ohms)15k
    Tolerance±5%
    Number of Resistors8
    Resistor Matching Ratio-
    Number of Pins10
    Power Per Element31mW
    Temperature Coefficient±200ppm/°C
    Operating Temperature-55°C ~ 125°C
    Applications-
    Mounting TypeSurface Mount
    Supplier Device Package-
    Size / Dimension0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
    Height - Seated (Max)0.028" (0.70mm)