741X163122JP
首页 > 产品展示 > 电阻器 > 电阻网络,阵列
741X163122JP
741X163122JP
型号
741X163122JP
品牌
描述
RES ARRAY 8 RES 1.2K OHM 1506
数据表
741X163122JP.pdf
交付服务
741X163122JP
内容 *
    741X163122JP 规格
    Circuit TypeIsolated
    Resistance (Ohms)1.2k
    Tolerance±5%
    Number of Pins16
    Power Per Element62.5mW
    Temperature Coefficient±200ppm/°C
    Operating Temperature-55°C ~ 125°C
    Supplier Device Package-
    Size / Dimension0.156" L x 0.063" W (3.95mm x 1.60mm)
    Height - Seated (Max)0.022" (0.55mm)