741X08343R2FP
首页 > 产品展示 > 电阻器 > 电阻网络,阵列
741X08343R2FP
741X08343R2FP
型号
741X08343R2FP
品牌
描述
RES ARRAY 4 RES 43.2 OHM 0804
数据表
741X08343R2FP.pdf
交付服务
741X08343R2FP
内容 *
    741X08343R2FP 规格
    Circuit TypeIsolated
    Resistance (Ohms)43.2
    Tolerance±1%
    Number of Pins8
    Power Per Element62.5mW
    Temperature Coefficient±200ppm/°C
    Operating Temperature-55°C ~ 125°C
    Supplier Device Package
    Size / Dimension0.079" L x 0.039" W (2.00mm x 1.00mm)
    Height - Seated (Max)0.022" (0.55mm)