741C08327R0FP
首页 > 产品展示 > 电阻器 > 电阻网络,阵列
741C08327R0FP
741C08327R0FP
型号
741C08327R0FP
品牌
描述
RES ARRAY 4 RES 27 OHM 0804
数据表
741C08327R0FP.pdf
交付服务
741C08327R0FP
内容 *
    741C08327R0FP 规格
    Circuit TypeIsolated
    Resistance (Ohms)27
    Tolerance±1%
    Number of Pins8
    Power Per Element62.5mW
    Temperature Coefficient±200ppm/°C
    Operating Temperature-55°C ~ 125°C
    Supplier Device Package-
    Size / Dimension0.079" L x 0.039" W (2.00mm x 1.00mm)
    Height - Seated (Max)0.020" (0.50mm)