A22LDR24A11M
首页 > 产品展示 > 开关 > 按钮开关
A22LDR24A11M
A22LDR24A11M
型号
A22LDR24A11M
描述
SWITCH PUSH DPST 10A 110V
数据表
A22LDR24A11M.pdf
交付服务
A22LDR24A11M
内容 *
    A22LDR24A11M 规格
    CircuitDPST-NO/NC
    Features-
    Part StatusActive
    Actuator TypeSquare, Button, Full Guard
    Voltage Rating - DC24 V
    Color - Actuator/CapRed
    Current Rating (Amps)10A (AC/DC)
    Operating Temperature-20°C ~ 55°C
    Panel Cutout DimensionsCircular - 22.30mm Dia
    Illumination Type, ColorLED, Red
    Illumination Voltage (Nominal)24 VAC/DC