SG-9101CB-C20PHBCC
首页 > 产品展示 > 晶体、振荡器、谐振器 > 可编程振荡器
SG-9101CB-C20PHBCC
SG-9101CB-C20PHBCC
型号
SG-9101CB-C20PHBCC
品牌
Epson
描述
XTAL OSC PROG XO CMOS CTR SPRD
数据表
SG-9101CB-C20PHBCC.pdf
分类
可编程振荡器
交付服务
SG-9101CB-C20PHBCC
内容 *
    SG-9101CB-C20PHBCC 规格
    PackageTube
    SeriesSG-9101
    RoHSRoHS
    TypeXO (Standard)
    OutputCMOS
    Ratings-
    FunctionEnable/Disable
    Part StatusActive
    Mounting TypeSurface Mount
    Base ResonatorCrystal
    Package / Case4-SMD, No Lead
    Size / Dimension0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
    Voltage - Supply1.62V ~ 3.63V
    Programmable TypeProgrammed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes)
    Frequency Stability-
    Height - Seated (Max)0.051" (1.30mm)
    Operating Temperature-40°C ~ 105°C
    Current - Supply (Max)-
    Available Frequency Range670 kHz ~ 20 MHz
    Spread Spectrum Bandwidth±2.00%, Center Spread