T9AV1D12-22
首页 > 产品展示 > 继电器 > 功率继电器,超过2安培
T9AV1D12-22
T9AV1D12-22
型号
T9AV1D12-22
描述
RELAY GEN PURPOSE SPST 30A 22V
数据表
T9AV1D12-22.pdf
交付服务
T9AV1D12-22
内容 *
    T9AV1D12-22 规格
    Part StatusActive
    Seal RatingSealed - Flux Protection
    Coil Current45.5 mA
    Coil Voltage22VDC
    Contact FormSPST-NO (1 Form A)
    Operate Time15 ms
    Release Time15 ms
    Mounting TypeThrough Hole
    Coil InsulationClass F
    Contact MaterialSilver Cadmium Oxide (AgCdO)
    Switching Voltage277VAC - Max
    Termination StylePC Pin
    Must Operate Voltage16.5 VDC
    Must Release Voltage2.2 VDC
    Operating Temperature-55°C ~ 85°C
    Contact Rating (Current)30 A