T9AS1D22-48
首页 > 产品展示 > 继电器 > 功率继电器,超过2安培
T9AS1D22-48
T9AS1D22-48
型号
T9AS1D22-48
描述
RELAY GEN PURPOSE SPST 30A 48V
数据表
T9AS1D22-48.pdf
交付服务
T9AS1D22-48
内容 *
    T9AS1D22-48 规格
    Part StatusActive
    Seal RatingSealed - Fully
    Coil Current21 mA
    Coil Voltage48VDC
    Contact FormSPST-NO (1 Form A)
    Operate Time15 ms
    Release Time15 ms
    Mounting TypeThrough Hole
    Coil InsulationClass F
    Contact MaterialSilver Cadmium Oxide (AgCdO)
    Switching Voltage277VAC - Max
    Termination StylePC Pin, Quick Connect - 0.250" (6.3mm)
    Must Operate Voltage36 VDC
    Must Release Voltage4.8 VDC
    Operating Temperature-55°C ~ 85°C
    Contact Rating (Current)30 A