T9AS1D12-18
首页 > 产品展示 > 继电器 > 功率继电器,超过2安培
T9AS1D12-18
T9AS1D12-18
型号
T9AS1D12-18
描述
RELAY GEN PURPOSE SPST 30A 18V
数据表
T9AS1D12-18.pdf
交付服务
T9AS1D12-18
内容 *
    T9AS1D12-18 规格
    Seal RatingSealed - Fully
    Coil Current55.6 mA
    Coil Voltage18VDC
    Coil InsulationClass F
    Contact MaterialSilver Cadmium Oxide (AgCdO)
    Switching Voltage277VAC - Max
    Termination StylePC Pin
    Must Operate Voltage13.5 VDC
    Must Release Voltage1.8 VDC
    Operating Temperature-55°C ~ 85°C
    Contact Rating (Current)30 A