T92S7D22-110
首页 > 产品展示 > 继电器 > 功率继电器,超过2安培
T92S7D22-110
T92S7D22-110
型号
T92S7D22-110
描述
RELAY GEN PURPOSE DPST 30A 110V
数据表
T92S7D22-110.pdf
交付服务
T92S7D22-110
内容 *
    T92S7D22-110 规格
    Part StatusActive
    Seal Rating-
    Coil Current15.5 mA
    Coil Voltage110VDC
    Contact FormDPST-NO (2 Form A)
    Operate Time15 ms
    Release Time15 ms
    Mounting TypeChassis Mount
    Coil InsulationClass F
    Contact MaterialSilver Cadmium Oxide (AgCdO)
    Switching Voltage277VAC - Nom
    Termination StyleQuick Connect - 0.250" (6.3mm)
    Must Operate Voltage82.5 VDC
    Must Release Voltage11 VDC
    Operating Temperature-55°C ~ 85°C
    Contact Rating (Current)30 A