T92P7A22-277
首页 > 产品展示 > 继电器 > 功率继电器,超过2安培
T92P7A22-277
T92P7A22-277
型号
T92P7A22-277
描述
RELAY GEN PURPOSE DPST 30A 277V
数据表
T92P7A22-277.pdf
交付服务
T92P7A22-277
内容 *
    T92P7A22-277 规格
    Part StatusActive
    Seal Rating-
    Coil Current14.4 mA
    Coil Voltage277VAC
    Contact FormDPST-NO (2 Form A)
    Operate Time15 ms
    Release Time15 ms
    Mounting TypeChassis Mount
    Coil InsulationClass F
    Contact MaterialSilver Cadmium Oxide (AgCdO)
    Switching Voltage277VAC - Nom
    Termination StyleQuick Connect - 0.250" (6.3mm)
    Must Operate Voltage221.6 VAC
    Must Release Voltage27.7 VAC
    Operating Temperature-55°C ~ 65°C
    Contact Rating (Current)30 A