S89R11DPP1-12
首页 > 产品展示 > 继电器 > 功率继电器,超过2安培
S89R11DPP1-12
S89R11DPP1-12
型号
S89R11DPP1-12
描述
RELAY IMPULSE DPDT 15A 12V
数据表
S89R11DPP1-12.pdf
交付服务
S89R11DPP1-12
内容 *
    S89R11DPP1-12 规格
    Seal Rating-
    Coil Current533 mA
    Coil Voltage12VDC
    Release Time-
    Mounting TypeSocketable
    Coil InsulationClass B
    Contact Material-
    Switching Voltage277VAC - Max
    Termination StylePlug In, 8 Pin (Octal)
    Must Operate Voltage9 VDC
    Must Release Voltage-
    Operating Temperature-10°C ~ 60°C
    Contact Rating (Current)15 A