S89R11APP1-24
首页 > 产品展示 > 继电器 > 功率继电器,超过2安培
S89R11APP1-24
S89R11APP1-24
型号
S89R11APP1-24
描述
RELAY IMPULSE DPDT 15A 24V
数据表
S89R11APP1-24.pdf
交付服务
S89R11APP1-24
内容 *
    S89R11APP1-24 规格
    Seal Rating-
    Coil Current375 mA
    Coil Voltage24VAC
    Release Time-
    Mounting TypeSocketable
    Coil InsulationClass B
    Contact Material-
    Switching Voltage277VAC - Max
    Termination StylePlug In, 8 Pin (Octal)
    Must Operate Voltage20.4 VAC
    Must Release Voltage-
    Operating Temperature-10°C ~ 60°C
    Contact Rating (Current)15 A