S87R5D2B1D1-24
首页 > 产品展示 > 继电器 > 功率继电器,超过2安培
S87R5D2B1D1-24
S87R5D2B1D1-24
型号
S87R5D2B1D1-24
描述
RELAY GEN PURPOSE SPDT 20A 24V
数据表
S87R5D2B1D1-24.pdf
交付服务
S87R5D2B1D1-24
内容 *
    S87R5D2B1D1-24 规格
    Seal Rating-
    Coil Current120 mA
    Coil Voltage24VDC
    Switching Voltage277VAC - Max
    Termination StyleQuick Connect - 0.250" (6.3mm)
    Must Operate Voltage18 VDC
    Must Release Voltage-
    Operating Temperature-10°C ~ 65°C
    Contact Rating (Current)20 A