RT184005.pdf
| Coil Current | 50 mA |
| Coil Voltage | 5VDC |
| Contact Form | SPST-NO (1 Form A) |
| Operate Time | 10 ms |
| Release Time | 8 ms |
| Switching Voltage | 400VAC - Max |
| Termination Style | PC Pin |
| Must Operate Voltage | 3.75 VDC |
| Must Release Voltage | 0.5 VDC |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Contact Rating (Current) | 10 A |