KUP-17D19-24
首页 > 产品展示 > 继电器 > 功率继电器,超过2安培
KUP-17D19-24
KUP-17D19-24
型号
KUP-17D19-24
描述
RELAY GEN PURPOSE 4PDT 10A 24V
数据表
KUP-17D19-24.pdf
交付服务
KUP-17D19-24
内容 *
    KUP-17D19-24 规格
    Seal Rating-
    Coil Current75 mA
    Coil Voltage24VDC
    Switching Voltage240VAC - Max
    Termination StylePlug In, Quick Connect - 0.110" (2.8mm)
    Must Operate Voltage18 VDC
    Must Release Voltage-
    Operating Temperature-45°C ~ 50°C
    Contact Rating (Current)10 A