KRPA-11DY-125
首页 > 产品展示 > 继电器 > 功率继电器,超过2安培
KRPA-11DY-125
KRPA-11DY-125
型号
KRPA-11DY-125
描述
KRPA-11DY-125=RELAY,5A,2C,AG,OCT
数据表
KRPA-11DY-125.pdf
交付服务
KRPA-11DY-125
内容 *
    KRPA-11DY-125 规格
    SeriesKRPA
    RoHSRoHS
    Features-
    Seal Rating-
    Coil Current9.6 mA
    Coil Voltage125VDC
    Contact FormDPDT (2 Form C)
    Coil InsulationClass B
    Contact MaterialSilver (Ag)
    Switching Voltage240VAC - Max
    Termination StylePlug In, 8 Pin (Octal)
    Must Operate Voltage93.75 VDC
    Must Release Voltage-
    Operating Temperature-45°C ~ 70°C
    Contact Rating (Current)5 A