KHAU-17D11-48
首页 > 产品展示 > 继电器 > 功率继电器,超过2安培
KHAU-17D11-48
KHAU-17D11-48
型号
KHAU-17D11-48
描述
RELAY GEN PURPOSE 4PDT 3A 48V
数据表
KHAU-17D11-48.pdf
交付服务
KHAU-17D11-48
内容 *
    KHAU-17D11-48 规格
    Seal Rating-
    Coil Current18.8 mA
    Coil Voltage48VDC
    Coil InsulationClass B
    Contact MaterialSilver (Ag)
    Switching Voltage240VAC - Max
    Termination StylePlug In
    Must Operate Voltage36 VDC
    Must Release Voltage-
    Operating Temperature-45°C ~ 70°C
    Contact Rating (Current)3 A