KHAU-17A11-24
首页 > 产品展示 > 继电器 > 功率继电器,超过2安培
KHAU-17A11-24
KHAU-17A11-24
型号
KHAU-17A11-24
描述
RELAY GEN PURPOSE 4PDT 3A 24V
数据表
KHAU-17A11-24.pdf
交付服务
KHAU-17A11-24
内容 *
    KHAU-17A11-24 规格
    Seal Rating-
    Coil Current52 mA
    Coil Voltage24VAC
    Coil InsulationClass B
    Contact MaterialSilver (Ag)
    Switching Voltage240VAC - Max
    Termination StylePlug In
    Must Operate Voltage20.4 VAC
    Must Release Voltage-
    Operating Temperature-45°C ~ 70°C
    Contact Rating (Current)3 A