G7L2AXLDC24
首页 > 产品展示 > 继电器 > 功率继电器,超过2安培
G7L2AXLDC24
G7L2AXLDC24
型号
G7L2AXLDC24
描述
HA RELAYS PWR RELAY
数据表
G7L2AXLDC24.pdf
交付服务
G7L2AXLDC24
内容 *
    G7L2AXLDC24 规格
    SeriesG7L
    RoHSRoHS
    Features-
    Part StatusActive
    Seal RatingSealed - Flux Protection
    Coil Current95.8 mA
    Coil Voltage24VDC
    Release Time30 ms
    Mounting TypeThrough Hole
    Coil Insulation-
    Contact MaterialSilver Alloy
    Switching Voltage1000VDC - Max
    Termination StylePC Pin
    Must Operate Voltage18 VDC
    Must Release Voltage2.4 VDC
    Operating Temperature-40°C ~ 85°C
    Contact Rating (Current)20 A