G7L2ATUB80CBAC200/240
首页 > 产品展示 > 继电器 > 功率继电器,超过2安培
G7L2ATUB80CBAC200/240
G7L2ATUB80CBAC200/240
型号
G7L2ATUB80CBAC200/240
描述
PWR RELAYS DPSTNOQCUB VDE 200/2
数据表
G7L2ATUB80CBAC200/240.pdf
交付服务
G7L2ATUB80CBAC200/240
内容 *
    G7L2ATUB80CBAC200/240 规格
    SeriesG7L
    RoHSRoHS
    Features-
    Seal Rating-
    Coil Current10.2 mA
    Coil Voltage240VAC
    Switching Voltage250VAC - Max
    Termination StyleQuick Connect - 0.250" (6.3mm)
    Must Operate Voltage150 VAC
    Must Release Voltage36 VAC
    Operating Temperature-25°C ~ 60°C
    Contact Rating (Current)25 A